Hotová lodžie RevitalstavNové lodžie pro váš dům

Zn. žádné triky, jen poctivá kouzla.

 

Ať už žijete ve starém domě nebo v novém, jistě si vy i vaši sousedé přejete užívat si veškerého komfortu bydlení. Žádný balkón je přitom stejně špatná varianta jako balkón v havarijním stavu.

 

Pět metrů čtverečních radosti...

To první není tak naléhavé, protože balkón je přece jen příjemný bonus k příjemnému bydlení. Jenže takové místo pro odpočinek je už dnes samozřejmou součástí bytu a umí výrazně navýšit jeho cenu. Zvětšuje plochu bytu o celých 5,2 čtverečních metrů a v případě zasklení umožňuje celoroční užívání.

Ne všichni však vědí, že možnost pořídit pro dům balkóny dodatečně vůbec existuje! A že není nijak komplikovaná ani finančně nákladná. Rozšiřte svým sousedům obzory a uvidíte, že vás budou velebit za skvělý nápad i za výhled, kterého si budou užívat  při každém posezení u kávy ve své nové lodžii!

 

Pět metrů čtverečních bezpečí...

Druhá varianta je závažnější. Chápeme, že pohled na poškozené balkóny, na kterých se ošklivě podepisal zub času, vám dělá vrásky na čele – a je jedno, jestli je řeč o panelovém domě nebo o cihlovém. Nás by zneklidňoval také, protože balkón s narušenou statikou představuje obrovské nebezpečí.

Ale nic vám nebrání vyměnit staré nevyhovující balkóny za zbrusu nové představené lodžie, jež mají odolnou konstrukci z betonu, jsou samonosné a splňují přísné nároky na bezpečnost. Starostí se nebojte, jsme připraveni zařídit za vás vše potřebné, včetně obstarání veškeré dokumentace.

 

Možná čáry, ale máry ne!

Rádi bychom vám řekli, že zázraky děláme na počkání a nemožné do tří dnů, ale mysleli byste si, že přeháníme. Raději se tedy podívejte sami.

 

 

  

Máte zájem o více informací?

  
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
Text zprávy:
Opište číslo:

Jak probíhá realizace

Jak probíhá realizace představěných lodžií

Ukázka typického průběhu výměny poškozených balkonů za nové betonové představené lodžie - Revital system

Reference realizací

Reference realizací představěných lodžií

Podívejte se na hotové realizace představěných betonových lodžií.
Jde jen o výběr z nejnovějších domů, máme za sebou více než 10.000 realizací lodžií v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

Poradenství ZDARMA

Lodžie - poradenství zdarma

Nabízíme bezplatné posouzení projektu pro Váš dům a navrhneme nejvhodnější řešení lodžií s ohledem na rozpočet

Certifikace výroby

Certifikace kvality

Vlastníme certifikáty systému řízení jakosti podle mezinárodních norem ISO 9001, 14001 a TAZUS, které jsou zárukou produktů a služeb nabízených zákazníkovi.

Kontakt

REVITALSTAV s.r.o.
Bulharská 9, 796 01 Prostějov, Česká Republika

IČ: 28282744
DIČ: CZ28282744

Tel. +420 733 535 299, E-mail: obchod@revitalstav.cz
www.revitalstav.cz

Copyright © 2016 • Prefabrikované lodžie REVITALSTAV - výroba a montáž. Všechna práva vyhrazena. Designed by virtualis.cz