Specialista na lodžie - Revitalstav

Společnost REVITALSTAV s.r.o. byla založena 6. května v roce 2008. Realizujeme výstavbu nových předsazených lodžií pro panelové a cihlové domy, vč. dodávek na domy, na kterých lodžie původně nebyly.

Součástí kompletní dodávky je demontáž původních balkonových konstrukcí se zábradlím, vč. výřezů panelů pro balkonové sestavy, usazení nových CERTIFIKOVANÝCH prefabrikovaných dílů lodžií, včetně betonového, nebo kovového zábradlí, dále provádíme montáž klempířských prvků, nátěrů, terénních úprav atd. Veškeré podklady nutné pro realizaci jsou zpracovány odborníky s dlouholetou praxí na technologii předsazených lodžií systému REVITAL. V přípravné fázi se zpracovává projekt a statické posouzení přímo pro váš dům.

Životnost námi realizovaných staveb je zaručena vysokou kvalitou používaných materiálů a odborně provedenou prací od našich 28 stálých zaměstnanců s dlouholetou zkušenosti v oboru.

Spolehlivá firmaJelikož jsme výrobci prefabrikovaných dílců lodžií, jsme schopni uspokojit všechna přání klientů, pokud jsou technický proveditelná. Díky vlastní výrobě jsme schopní garantovat nejvyšší možnou kvalitu dodávaných lodžiových výrobků a naše výrobky jsou náležitě certifikovány a testovány u TECHNICKÉHO A ZKUŠEBNÍHO ÚSTAVU STAVEBNÍHO V PRAZE. Dále je kontrola kvality je řízena interními směrnicemi firmy. Snažíme se práci dělat poctivě, kvalitně s maximální možnou péčí o zákazníka nejen před a v průběhu, ale i po realizaci. Dbáme na to, aby náš zákazník byl co nejvíce informován o technologii předsazených lodžií a na základě těchto informaci se mohl rozhodnout, jaký typ balkonů zvolit.

Naším mottem je: Rychlost realizace + vysoká kvalita + dobrá cena = spokojený zákazník

  

Máte zájem o více informací?

  
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
Text zprávy:
Opište číslo:

Jak probíhá realizace

Jak probíhá realizace představěných lodžií

Ukázka typického průběhu výměny poškozených balkonů za nové betonové představené lodžie - Revital system

Reference realizací

Reference realizací představěných lodžií

Podívejte se na hotové realizace představěných betonových lodžií.
Jde jen o výběr z nejnovějších domů, máme za sebou více než 10.000 realizací lodžií v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

Poradenství ZDARMA

Lodžie - poradenství zdarma

Nabízíme bezplatné posouzení projektu pro Váš dům a navrhneme nejvhodnější řešení lodžií s ohledem na rozpočet

Certifikace výroby

Certifikace kvality

Vlastníme certifikáty systému řízení jakosti podle mezinárodních norem ISO 9001, 14001 a TAZUS, které jsou zárukou produktů a služeb nabízených zákazníkovi.

Kontakt

REVITALSTAV s.r.o.
Bulharská 9, 796 01 Prostějov, Česká Republika

IČ: 28282744
DIČ: CZ28282744

Tel. +420 733 535 299, E-mail: obchod@revitalstav.cz
www.revitalstav.cz

Copyright © 2016 • Prefabrikované lodžie REVITALSTAV - výroba a montáž. Všechna práva vyhrazena. Designed by virtualis.cz